تور استانبول (5 شب و 6 روز)ویژه نوروز (برگزار شده)

تور استانبول (5 شب و 6 روز)ویژه نوروز (برگزار شده)

نسخه چاپی

مدت

۵ شب و ۶ روز

قیمت

۴/۹۰۵/۰۰۰+۱۰۳$
نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
EFES
BB ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۰۳ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۹۶ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۸۸ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۵ دلار ---
VOLGA
BB ۴,۹۰۵,۰۰۰+۹۸ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۹۱ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۸۵ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۳ دلار ---
BLUE WAY CITY
BB ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۶۰ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۳۰۵ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۰۸ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۰ دلار ---
ICON
BB ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۷۵ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۳۳۵ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۳۹ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۰ دلار ---
DORA
BB ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۸۰ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۳۴۰ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۳۹ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۰ دلار ---
INNPERA
BB ۴,۹۰۵,۰۰۰+۲۱۱ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۴۰۷ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۳۹ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۰ دلار ---
METROPOLITAN
BB ۴,۹۰۵,۰۰۰+۲۳۷ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۵۳۰ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۸۲ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۰ دلار ---
POINT TAKSIM
BB ۴,۹۰۵,۰۰۰+۳۷۷ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۷۱۴ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۲۸۰ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۰ دلار ---
GRAND HYATT
BB ۴,۹۰۵,۰۰۰+۳۹۶ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۷۰۱ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۳۱۷ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۰ دلار ---
ELIT WORLD
BB ۴,۹۰۵,۰۰۰+۴۳۹ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۸۴۹ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۲۸۶ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۰ دلار ---
CONRAD
BB ۴,۹۰۵,۰۰۰+۵۶۸ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱,۱۰۶ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱,۱۰۶ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۰ دلار ---
SWISS HOTEL
BB ۴,۹۰۵,۰۰۰+۶۱۶ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱,۱۹۲ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۳۷۵ دلار ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۰ دلار ---
اطلاعات تور
مدت ۵ شب و ۶ روز
نوع سفر هوایی
نام ایرلاین هواپیمایی ماهان
مبلغ از ۴,۹۰۵,۰۰۰+۱۰۳$

این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است.این کلان شهر به عنوان شهر فرهنگی اروپا برای سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌است.
استانبول همیشه مرکز زندگی اقتصادی کشور بوده‌است که این به خاطر موقعیت اتصالی بین‌المللی راه‌های مرزی زمینی و دریایی می‌باشد. آن تقریباً ۲۰ درصد از کار صنعتی ترکیه و ۳۸ درصد از فضای کاری صنعتی ترکیه را شامل می‌شود. بعلاوه ۵۵ درصد از تولیدات شهر ترکیه از تجارت و دادوستد و ۴۵ درصد از دادوستد کشور از عمده فروشی و ۲/۲۱ درصد تولیدات ترکیه از فرآورده‌های انبوه ملی بدست می‌آید. ۴۰ درصد از مالیات‌های جمع آوری شده در ترکیه و ۵/۲۷ درصد از محصولات ملی ترکیه‌است. تا سال ۱۹۸۰، تولید ناخالص ملی استانبول بطور میانگین در یک سال ۵ درصد رشد داشته‌است.
امروزه استانبول مرکز صنعتی ترکیه است. بسیاری از نقشه ها و طرح های تولیدی اصلی در شهر متمرکز شده است. استانبول و ایالات اطراف آن کتان، میوه، روغن زیتون، ابریشم و تنباکو تولید می‌کنند. فرآورده‌های غذایی، تولید منسوجات، محصولات روغنی، مواد لاستیکی و فلزی، چرم، مواد شیمیایی، الکترونیکی، شیشه ای، ماشینی، کاغذ و محصولات کاغذی از تولیدات صنعتی مهم شهر می‌باشند.
چشم انداز اصلی دیگر از اقتصاد استانبول گردشگری و جهانگردی است. هزاران هتل و صنعت‌های دیگر مرتبط با جهانگردی در استانبول وجود دارد که به گردشگران و بازدیدکنندگان به طور حرفه‌ای خدمت می‌کنند.

استانبول بزرگترین شهر ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن می‌باشد. این شهر مقصد نخست بسیاری از ایرانیان است. استانبول به دو قسمت اروپایی و آسیایی تقسیم می‌شود که این دو بخش از طریق تنگه بوسفر و پل سلطان فاتح احمد به همدیگر متصل می‌شوند. بهترین زمان سفر به استانبول بهار و پاییز است. شهر استانبول دارای سرگذشت تاریخی زیادی است، اما بیشتر مسافران ایرانی به منظور تفریح، تجارت و خرید بدان سفر می‌کنند. مکان‌های تاریخی و زیبای آن شامل  مسجد ایاصوفیه، مسجد آبی، مسجد سلیمانیه، موزه توپ کاپی، بازیلیکا سیسترن، هیپودروم (Hippodrome)، موزه‌ی باستان‌شناسی استانبول و غیره می‌باشد. استانبول با دارا بودن مراکز خرید زیاد محبوبیت زیادی میان همه علاقه مندان به خرید در دنیا دارد. خیابان استقلال ترکیه یکی از خیابان‌های مدرن و شلوغ است که علاوه بر مراکز خرید، دارای تعداد زیادی رستوران و کافه است. نواحی اطراف این خیابان، تعداد زیادی کلیسا و بناهای اداری قدیمی است که نمای زیبایی را به آن داده است. همچنین از میدان تقسیم، خیابان جمهوری شروع شده که اطراف آن رستوران، فروشگاه، هتل و مراکز توریستی فراوانی وجود دارد. برای اینکه بتوانید به جاذبه‌های گردشگری استانبول براحی دسترسی داشته باشید بهترین مکان برای اقامت منطقه قدیم استانبول یا سلطان احمد است. در این مکان به دلیل فراوانی وسایل حمل و نقل عمومی برای رفتن به مناطق دیگر شهر هم مشکلی نخواهید داشت. البته یکی دیگر از مکان‌های محبوب برای اقامت در استانبول، میدان تقسیم است. برای رفتن به استانبول نیازی به ویزا نیست و هزینه تور استانبول هم با توجه به میزان خدمات درخواستی شما متفاوت خواهد بود.

0
  • ترکیه کشوری اوراسیایی است که بخش بزرگ کشور یعنی آناتولی یا آسیای کوچک در جنوب باختر آسیا و خاورمیانه واقع است و بخش کوچکی نیز...

    مشاهده بیشتر
  • این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را جدا می‌کند و استانبول تنها شهر...

    مشاهده بیشتر

راهنمای سفر استانبول

لباس مناسب فصل همراه داشته باشید.

استانبول

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *