تور ایتالیا (برگزار شده)

تور ایتالیا (برگزار شده)

نسخه چاپی

مدت

۳ شب و ۴ روز میلان

قیمت

۶۷۰ یورو + نرخ پرواز (پرواز ماهان)
نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
PALAZZO MATTEOTI
BB EUR ۶۷۰ EUR ۱,۱۲۰ EUR ۶۱۰ EUR ۵۶۰ ---
VIU MILAN
BB EUR ۶۹۰ EUR ۱,۱۶۰ EUR ۶۳۰ EUR ۵۹۰ ---
ME MILAN DUCA
BB EUR ۷۳۰ EUR ۱,۲۴۰ EUR ۶۷۰ EUR ۶۲۰ ---
ARMANI HOTEL
BB EUR ۱,۰۴۰ EUR ۱,۸۶۰ EUR ۹۷۰ EUR ۹۲۰ ---
BULGARI HOTEL
BB EUR ۱,۷۲۰ EUR ۳,۰۴۰ EUR ۱,۵۶۰ EUR ۱,۴۶۰ ---
ANTARES CONCORD BEST WESTERN
BB EUR ۴۲۰ EUR ۶۲۰ EUR ۳۶۰ EUR ۳۶۰ ---
STARHOTELS TOURIST
BB EUR ۴۴۰ EUR ۶۶۰ EUR ۳۸۰ EUR ۳۴۰ ---
MICHELANGELO
BB EUR ۴۸۰ EUR ۷۳۰ EUR ۴۲۰ EUR ۳۸۰ ---
ENTERPRISE HOTEL
BB EUR ۴۹۰ EUR ۷۵۰ EUR ۴۳۰ EUR ۳۹۰ ---
STARHOTELS RITZ
BB EUR ۵۱۰ EUR ۷۷۰ EUR ۴۵۰ EUR ۴۱۰ ---
BIANCA MARIA PALACE
BB EUR ۵۶۰ EUR ۹۴۰ EUR ۴۹۰ EUR ۴۵۰ ---
NH COLLECTION PRESIDENT
BB EUR ۵۹۰ EUR ۹۶۰ EUR ۵۳۰ EUR ۴۹۰ ---
MAGNA PARS SUIT MILANO
BB EUR ۶۳۰ EUR ۱,۰۴۰ EUR ۵۷۰ EUR ۵۱۰ ---
اطلاعات تور
مدت ۳ شب و ۴ روز میلان
نوع سفر هوایی
نام ایرلاین هواپیمایی ماهان
مبلغ از ۶۷۰ یورو + نرخ پرواز (پرواز ماهان)

ایتالیا (به ایتالیایی: Italia) با نام رسمی جمهوری ایتالیا (به ایتالیایی: Repubblica Italiana) کشوری است که در جنوب قاره اروپا قرار گرفته و پایتخت آن شهر تاریخی رماست. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیرهٔ سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه‌یافته است و جزو گروه هشت به‌شمار می‌آید. گروه هشت یا جی هشت قدرتهای صنعتی گفته می‌شوند.

ایتالیا پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیا است. ایتالیا آب‌وهوای معتدل فصلی دارد و آب‌وهوای مناطق ساحلی آن با شرایط هوایی کوهستان‌های داخلی تفاوت زیادی دارد.

دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام‌های واتیکان و سان مارینو در درون خاک ایتالیا قرار دارند و یک تکه از خاک ایتالیا نیز بیرون از خاک اصلی این کشور و در سوئیس قرار دارد کهکامپیونه دیتالیا نامیده می‌شود.

ایتالیا، کشور لذیذترین غذاهای دنیا، سرزمین‌های سرسبز و باغ‌های انگور، قایق‌های شناور در کانال های ونیز و زیباترین و باشکوه‌ترین بناهای تاریخی جهان است؛ کشور بزرگی که تاریخی ریشه‌دار و غنی دارد و همین مسئله موجب تنوع فرهنگی در این کشور شده است. تور ایتالیا یکی از پرطرفدارترین انواعتور اروپا است.

سنت‌ها، آداب و رسوم و فرهنگ این کشور، از منطقه‌ای به منطقه‌ی دیگر متفاوت است. به‌عنوان مثال آداب و رسوم ایتالیایی‌های منطقه‌ی سیسیل، ونتو و کامپانیا کاملا با یکدیگر متفاوت است.

رم، پایتخت ایتالیا، به عنوان پایتخت امپراتوری روم و اقامتگاه پاپ، برای سده‌های پیاپی از مراکز سیاسی و مذهبی تمدن غرب بود.

پس از فروپاشی امپراتوری روم، منطقهٔ ایتالیا به مناطق و شهرهای خودگردان بسیاری تقسیم شده‌بود (ازجمله جمهوری ونیز و دولت کلیسا) ولی واحدهای مختلف سیاسی در منطقه ایتالیا در سال ۱۸۶۱ متحد شده و کشور کنونی ایتالیا را به‌وجود آوردند.

0
  • ایتالیا (به ایتالیایی: Italia) با نام رسمی جمهوری ایتالیا (به ایتالیایی: Repubblica Italiana) کشوری است که در جنوب قاره اروپا قرار گرفته و پایتخت آن...

    مشاهده بیشتر
  • میلان (به ایتالیایی: Milano) شهری در شمال ایتالیا و دومین شهر بزرگ این کشور است. این شهر در دشت لومباردی قرار دارد. میلان شهر مد...

    مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *